Visi jaunumi

ORDO Realty Moscow piedalās elitārā nekustamā īpašuma šovrūmā

17 martā 2017  ·  ORDO Realty Moscow
ORDO Realty Moscow piedalās elitārā nekustamā īpašuma šovrūmā, kur piedāvā liela mēroga projektu Kiprā “Marina Ayia Napa”. Ekspozīcija ilgs no 16. Līdz 26. viesnīcas “FOUR SEASONS” galerijā “Modnij sezon”.

Izstādes laikā Jūs varēsiet iepazīties ar izsmalcinātu dzīvokļu, apartamentu un muižu kopumu neformālā gaisotnē ar muzikālo pavadījumu.

Apmeklētājiem tiks piedāvāti tādi projekti kā apartamentu komplekss “Zvezda Arbata”, Art Residence, Tribeca Apartments, tornis “Vostok” “Federacija” kompleksā, Barkli Gallery, Depre Loft, MOSS Apartments un “Marina Ayia Napa” (Kipra).

ORDO Realty Moscow, Penny Lane Realty, Stone Hedge un “Baltijskaja stroitelnaja kampanija – Sankt Peterburg” eksperti viesiem sniegs profesionālas konsultācijas.

Projekts “Marina Ayia Napa”. ir vienīgais tāda mēroga projekts, kas atradīsies uz vienas no skaistākajām Kipras krasta līnijām. Kompleksa teritorija 28 hektāru platībā ietvers sevī divus torņus augstumā virs 100m, kur tiks izvietoti 190 apartamenti ar panorāmas logiem un ar skatu uz Vidusjūru. Piestātnē var piestāt jahtas līdz 60m, kā arī tur atrodas 380 pilnībā aprīkoti slapjie doki ar mūsdienīgām piestātnes konstrukcijām, kā arī 220 vietas sausajā uzglabāšanas zonā 10 m gariem kuģiem. Cena: sākot no 580 000 €.

Atpakaļ pie jaunumiem