Visi jaunumi

ORDO Realty Moscow uzsāk projekta Marina Ayia-Napa pārdošanu

13 februārī 2017  ·  ORDO Realty Moscow
Marina Ayia-Napa ir daudzfunkcionāls premium klases dzīvojamais komplekss ar jahtu piestātni, kas atrodas Aija Napa pilsētas rajona krasta līnijas piestātnē. Projekts apvieno sevī luksusa mājas, privātās pludmales un pasaules klases jahtu ostas, skaistu krastmalu, restorānus un veikalus.

Kompleksa teritorija 28 hektāru platībā ietvers sevī divus torņus augstumā virs 100m, kur tiks izvietoti 190 apartamenti ar panorāmas logiem un ar skatu uz Vidusjūru. Piestātnē var piestāt jahtas līdz 60m, kā arī tur atrodas 380 pilnībā aprīkoti slapjie doki ar mūsdienīgām piestātnes konstrukcijām, kā arī 220 vietas sausajā uzglabāšanas zonā 10 m gariem kuģiem.

“Projekts Marina Ayia-Napa ir īsts atradums jahtiniekiem, pastāvīgiem iedzīvotājiem un piestātnes viesiem. Tas atrodas vienā no skaistākajām krasta līnijām Kiprā. Papildus 190 apartamentiem un 29 premium klases villām, projekts ietver sevī tirdzniecības platības, proti, modernas kafejnīcas, restorānus un modes preču veikalus, kā arī bārus un naktsklubus”- pastāstīja ORDO Realty Moscow ģenerālais direktors Daniels Petrovs.

Saskaņā ar Ordo Realty Moscow datiem, šobrīd, projekta cenas ir sākot no 605 tūkstošiem Eiro. Līdz celtniecības beigām (2021. gads) cenas var kāpt par 36% - 45%. Eksperti atgādina, ka Marina Ayia Napa mājokļa pircēji var piedalīties Eiropas pilsonības programmās, ar ieejas slieksni no 2 miljoniem Eiro.

Kā ORDO Realty Moscow pastāstīja "Interfax" pārstāvjiem, šodien Krievijas pircēji ir ieinteresēti pirkt ārzemju nekustamo īpašumu, priekš investēšanas un Eiropas pilsonības saņemšanas.

“Patērētāju pieprasījums, galvenokārt, ir saistīts ar to klienta atgriešanos, kas vēroja izmaiņas tirgū un gaidīja rubļa nostiprināšanos pret dolāru un eiro. Būtisks faktors uzturēšanas atļaujas investīciju samazināšanās  – 2 miljoni Eiro,  kas ļauj investoriem un viņu ģimenes locekļiem kļūt par ES pilntiesīgiem pilsoņiem. Salīdzinot ar citām ES valstīm, Kiprā ir ne tikai komfortabls klimats, bet arī labvēlīgi apstākļi biznesa veidošanai  un pārredzama nodokļu sistēma, kas neapšaubāmi padara to par vienu no līderiem starp konkurējošām valstīm”- komentēja D. Petrovs. 

Atpakaļ pie jaunumiem