Visi jaunumi

“ORDO GROUP” sveic Kristoferu Bindemani ar uzvaru

20 jūlijā 2016  ·  ORDO Agency
“ORDO GROUP” priecīga sveikt Kristoferu Bindemani ar triumfālo uzvaru Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) Junioru grupā.
Svētdien, 17. jūlijā, Cēsu Olimpiskajā centrā Priekuļos norisinājās 2016. gada Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) distancē, piedaloties visiem labākajiem pašmāju MTB braucējiem. Par pirmo vietu čempionāta Junior grupā, sacentās liels MTB braucēju skaits, kuri ļoti vēlējās sasniegt pjedestāla virsotni, tomēr pretiniekiem nesanāca pārspēt Kristoferu Bindemani, kurš šogad bija ātrāks par pārējiem. 
Kā atzīmē sportisti, viņus sagaidīja dinamiska un interesanta distance. Kristofers par 5,11 min. pārspēja savu sīvāko konkurentu un ieņēma pirmo vietu.
Jāatzīmē, ka pagājušajā gadā Kristofers Bindemanis jau piedalījās čempionātā un ieguva uzvarētāja titulu jauniešu klasē. Kopumā Kristofera karjerā šis ir jau ceturtais Latvijas Čempiona tituls MTB olimpiskajā krosā.
Kompānija “ORDO GROUP” priecājas, ka varēja kļūt par atbalstu Kristofera ceļā uz uzvaru, kā arī turpinās atbalstīt un novēl veiksmi viņa turpmākajā karjerā.
Atpakaļ pie jaunumiem