Visi jaunumi

"Valmiera/ORDO" - Latvijas čempioni!

08 jūnijā 2016  ·  ORDO Agency
Valmieras basketbola vēsturiskā 2015./2016. gada sezona noslēgusies ar "Valmiera/ORDO" triumfu Latvijas Basketbola līgā.

Finālsērijas septītajā spēlē valmierieši ar rezultātu 78:65 apspēlēja "VEF Rīga", sērijā uzvarot ar 4-3 un kļūstot par valsts čempioniem. Par fināla vērtīgāko spēlētāju tika atzīts "Valmiera/ORDO" kapteinis Artūrs Bērziņš.

 2.jūnijā Valmieras muzeja pagalmā notika svinīgā pieņemšana, kurā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks sveica “Valmiera/ORDO” ar 31.maijā izcīnīto čempionu titulu. “Valmiera/ORDO” prezidents Ivars Rudzītis pasākumā uzrunāja klātesošos un dalījās pārdomās par aizvadīto sezonu: “Pagājušās sezonas beigās sapņojām, ka reiz mums būs zelts. Sapnis tika ātri piepildīts! Jūs esat komanda – ikviens, kurš darbojas laukumā un ārpus tā. Tas ir komandas panākums!”

“Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš atzina: “Šī sezona mums bijusi grandioza! Tā kā arī jaunatnes līgā aizvadītas veiksmīgas cīņas, varu droši apgalvot – šogad Latvijā dominē Valmieras basketbols. Esam lieliski noslēguši sezonu kopā ar saviem līdzjutējiem savā laukumā. Pateicos spēlētājiem, treneriem, fizioterapeitiem, sponsoriem un visiem pārējiem, kuri devuši pienesumu tam, ka Valmierā kas tāds varēja piepildīties!”

“Valmiera/ORDO” šosezon var lepoties arī ar diviem čempionu tituliem un divām bronzas godalgām, kā arī sudraba medaļām jaunatnes sistēmā. Līdzjutēji pozitīvi novērtējuši kluba darbību – par to liecināja zaļi baltās tribīnes un lielais līdzjutēju atbalsts gan “Arēna Rīga”, gan Vidzemes Olimpiskajā centrā. Sezonas izskaņā “Valmiera/ORDO” saņēma atzinību “Labākais kluba tēls 2015./2016.”

Atpakaļ pie jaunumiem