Visi jaunumi

"ORDO Group" atjauno ISO 9001:2009 sertifikātu

18 aprīlī 2016  ·  ORDO Agency
"ORDO Group" atkārtoti apliecinājusi atbilstību visaugstākajām kvalitātes vadības sistēmu prasībām. Bureau Veritas izsniegtais ISO 9001:2009 sertifikāts attiecas uz darījumiem ar nekustamajiem īpašumiem, konsultēšanu par nekustamajiem īpašumiem un uzturēšanās atļauju piešķiršanas jautājumiem.

Pirmoreiz "ORDO Group" saņēma ISO sertifikātu 2013. gada februārī. Uz trim gadiem izsniegtais dokuments apliecina pārvaldības un vadības sistēmas kvalitāti.  Ik gadu uzņēmumam tiek veikts stingrs audits, lai pārliecinātos par tā atbilstību attiecīgajiem standartiem.

Uzņēmums pats izstrādā vadības sistēmu un procesu pārvaldību regulējošu noteikumu kopumu. Izstrādātie noteikumi nosaka būtiskākos uzņēmuma iekšpolitikas un ārpolitikas principus, iekšējos normatīvus, komunikācijas principus ar klientiem, katrā darījumu izpildes vai uzturēšanās atļauju noformēšanas posmā veicamās darbības. Sertifikāts apliecina uzņēmuma iekšējās struktūras un darba sakārtotību un tādējādi nodrošina pastāvīgu, augstu piedāvāto produktu un pakalpojumu kvalitāti.

Saskaņā ar atjaunoto sertifikātu "ORDO Group" darbība balstās uz tādām vērtībām kā profesionālitāte, godīgums, atklātība, uzticamība partnerattiecībās, augsta apkalpošanas kvalitāte, draudzīga attieksme un nemitīga kvalitātes vadības sistēmas pilnveidošana.

"ORDO Group" valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis:

 - Obligāts mūsu darba priekšnoteikums ir  augstas sniegto pakalpojumu kvalitātes nodrošināšana, vienlaikus attīstoties un apgūstot jaunas darbības jomas. Mēs lepojamies, ka arī šoreiz spējām apliecināt atbilstību mūsu pieņemtajiem augstajiem standartiem. 

Atpakaļ pie jaunumiem