Visi jaunumi

“Valmiera/ORDO” sieviešu komanda sezonu noslēdz ar bronzas medaļām

08 aprīlī 2016  ·  ORDO Agency
Šosezon “Valmiera/ORDO” basketbola sistēmā tika iekļauta Jaunās sieviešu basketbola līgas (JSBL) komanda. Trenera Alvila Kaufmaņa vadībā sieviešu komanda ir noslēgusi sezonu, JSBL turnīrā izcīnot bronzas medaļas.

Jaunās sieviešu basketbola līgas turnīrs pastāv jau 7.gadu, un Valmieras sieviešu komanda tajā ir startējusi jau kopš turnīra pirmsākumiem. Iepriekšējā sezonā sieviešu komanda cīnījās par 3.vietu turnīrā, tikai ar 1 punktu piekāpjoties „Daugavpils Universitāte” komandai un turnīra kopvērtējumā izcīnot 4.vietu. Šosezon pamatturnīrā Valmieras komanda ierindojās turnīra tabulas ceturtajā vietā, pusfinālā piekāpās šīs sezonas čempiontitula ieguvējām BK „Ventspils”, bet cīņā par bronzas medaļām pārspēja „ZAP lounge” vienību un trešo reizi kopš dalības JSBL turnīrā izcīnīja bronzas medaļas. Finālturnīra zvaigžņu pieciniekā tika iekļauta “Valmiera/ORDO” spēlētāja Anete Ozola.

Apsveicam “Valmiera/ORDO” sieviešu komandu, treneri un atbalsta personālu ar izcīnīto bronzas medaļu Jaunās sieviešu basketbola līgas turnīrā un vēlam panākumus turpmāk!

Foto: Edgars Vaivads

Atpakaļ pie jaunumiem