Visi jaunumi

“ORDO Group” piedalījusies Kannās notiekošajā prestižajā starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM

24 martā 2016  ·  ORDO Agency
Nesen "ORDO Group" pārstāvji atgriezās no Kannām, kur apmeklēja 27. starptautisko izstādi MIPIM, kas norisinājās laikā no 15. līdz 18. martam. Brauciena rezultātā nodibināti kontakti ar lieliem investoriem, gūtas jaunas idejas arhitektūras un īpašumu attīstības jomā.

Šogad izstādē Kannās piedalījās 89 pasaules valstis un 2445 uzņēmumi. Pārstāvju forumā piedalījās vairāk nekā 1200 īpašumu attīstītāju un 350 pašvaldību (tostarp Rīgas) pārstāvji, kuri centās rosināt gandrīz 5000 Kannās sapulcējušos investoru interesi.

“ORDO Group” izstādē pārstāvēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis un izpilddirektore un partnere Jeļena Rudzīte. Uzņēmuma pārstāvji apmeklēja Kannas jau trešo reizi. Pirmo reizi “ORDO Group” piedalījās MIPIM 2013. gadā un arī 2015. gadā. Pagājušajā gadā paveiktais sagatavošanās darbs ļāva uzņēmumam prezentēt sevi jaunā līmenī un maksimāli izmantot ietekmīgā foruma sniegtās iespējas.

Viens no būtiskākajiem panākumiem bija piedalīšanās tradicionālajā investoru lenčā – slēgtā un ļoti nozīmīgā pasākumā, kurā pulcējas vislielākie pasaules spēlētāji – investīciju uzņēmumi, fondi, ietekmīgas īpašumu attīstītāju struktūras. Tā rezultātā izveidoti augsta līmeņa kontakti, kas ļauj ne vien veidot konkrētus plānus nākotnei, bet izstrādāt arī attīstības stratēģiju. Pēc Jeļenas Rudzītes teiktā starptautiskos investorus, pirmkārt, piesaista liela mēroga projekti un tos interesē Baltijas tirgus. Problēma drīzāk ir liela mēroga un valsts un pašvaldību atbalstītu investīciju projektu trūkums.

MIPIM ietvaros notika trīspusēja Rīgas mēra Nila Ušakova, Jeļenas Rudzītes un Telmana Abasova (Telman Abbasov), FIABCI Pasaules nekustamo īpašumu attīstītāju un investoru padomes priekšsēdētāja, tikšanās. Šo starptautisko attiecību attīstība vieš cerību, kas Rīgai izdosies nostiprināt savas pozīcijas kā investoriem pievilcīgai un perspektīvai pilsētai.

Atpakaļ pie jaunumiem