Visi jaunumi

«ORDO Group» un “Valmiera/ORDO’’ godina Valmieras basketbola veterānus

17 februārī 2016  ·  ORDO Agency
Šogad Valmierā atzīmē basketbola tradīciju 80. gadadienu un, par godu tam, 12. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā tika godināti Valmieras basketbola veterāni - ievērojami spēlētāji, treneri un basketbola atbalstītāji, kuri ir veicinājuši basketbola attīstību Valmierā.
Par basketbola pirmsākumiem Valmierā uzskatāms 1936. gads, kad janvārī tika aizvadītas pirmās pilsētas meistarsacīkstes. “Valmiera/ORDO’’ pateicās veterāniem par ieguldījumu basketbola tradīciju aizsākšanā, ievērošanā un stiprināšanā, pasniedzot goda rakstus un dāvanas no ORDO Group.  
Valmiera/ORDO ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: „Valmiera var lepoties ar ievērojamām basketbola tradīcijām, par ko liecina arī Valmieras basketbola 80. gadadiena. Mēs vienmēr esam centušies atcerēties basketbola veterānus – cilvēkus, pateicoties kuriem Valmierā vispār ir basketbols un, vēl jo vairāk, tādā līmenī, kādā tas ir šobrīd. Katrs no viņiem ir devis savu ieguldījumu kopējā attīstībā – kāds kā spēlētājs un treneris, kāds kā basketbola atbalstītājs. Lai arī šāda mēroga jubilejas atzīmējam un pasākumus organizējam reizi piecos gados, katru sezonu dāvinām veterāniem abonementus uz visām mūsu mājas spēlēm un cenšamies atbalstīt un palīdzēt arī citādi, lai basketbola veterāni arī tagad justos novērtēti un piederīgi Valmieras basketbola kopējai saimei”.
Veterānu godināšanai notika pirms “Aldaris” Latvijas basketbola līgas spēles, kurā “Valmiera/ORDO” savā laukumā uzņēma BK “Valka/Valga” komandu. Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Baiks pasniedza veterāniem goda rakstus par ieguldījumu Valmieras basketbola attīstībā, savukārt “Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš pasniedza veterāniem dāvanas no ORDO Group. 

Foto: „Valmiera/ORDO’’ komanda kopā ar Valmieras basketbola veterāniem. 

Atpakaļ pie jaunumiem