Visi jaunumi

«ORDO Group» piedalījās unikāla, daudzprofilu starptautiskās klases medicīnas centra «VITAMED Medical» atklāšanā Taškentā

01 februārī 2016  ·  ORDO Agency
2016. gada 22. janvārī Uzbekistānas medicīnā notika patiešām grandiozs notikums – pirmo reizi pēc ilgāka laika valstī, Taškentā, tika atklāts unikāls, daudzprofilu medicīnas centrs «VITAMED Medical», kas atbilst vadošajiem, starptautiskajiem standartiem.

«ORDO Group» valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis un partnere, izpilddirektore Jeļena Rudzīte, apmeklēja šo pasākumu kā biznesa partneri. Dāvanā no uzņēmuma tika pasniegta slavenā Latvijas mākslinieka Jurija Zujeva glezna „Rīga, Daugava”.

„VITAMED Medical” ir mūsdienīgs, unikāls, daudzprofilu medicīnas centrs ar plaša spektra ambulatorajiem un poliklīnikas pakalpojumiem, stacionāro rehabilitācijas aprūpi, augsti kvalificētiem speciālistiem, mūsdienīgu laboratorijas, diagnostikas un ārstniecības aparatūru starptautisko standartu līmenī.

Svarīgi ir atzīmēt, ka centra partneris ir klīnika «Medanta» Indijā, kas ir viena no labākajām starptautiskajām klīnikām, kurā katru gadu ārstējas tūkstošiem ārzemnieku no visas pasaules. Medicīnas centra speciālisti ir stažējušies Indijā, kur ir iepazinušies ar mūsdienīgākajām ārstniecības metodēm savā jomā.

Atpakaļ pie jaunumiem