Visi jaunumi

„BK Valmiera” komandas no jaunās sezonas startēs ar nosaukumu „Valmiera/ORDO”

08 augustā 2015  ·  ORDO Agency
No jaunās sezonas „Basketbola kluba Valmiera” komandas startēs ar jaunu nosaukumu – „Valmiera/ORDO”. Sadarbība ar „ORDO GROUP” aizsākās jau 2012./2013.gada „bronzas sezonā” un no sezonas uz sezonu sadarbība ir kļuvusi vēl ciešāka, tādēļ, pārejot jaunā līmenī, tiek mainīti komandu nosaukumi un atjaunota vizuālā identitāte.

“Šī būs jau ceturtā sezona, kad ORDO GROUPir Basketbola kluba Valmiera’’ ģenerālsponsors un ilgtermiņa stratēģiskais partneris. ORDO GROUPir devis mums finansiālo stabilitāti, iespēju izveidot konkurētspējīgu komandas sastāva komplektāciju un attīstīt jaunatnes sistēmu, kā rezultātā ir noslēgta sadarbība ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Bērnu Sporta skolu. Šajā sistēmā tiek ieguldīti nozīmīgi līdzekļi, lai jaunajiem spēlētājiem nodrošinātu vislabākos treniņu un sadzīves apstākļus. Balstoties uz līdzšinējo, veiksmīgo sadarbību ar ORDO GROUP, nolēmām spert soli tālāk un pieņemt lēmumu par kopīgu komandu nosaukumu Valmiera/ORDO,par sadarbību ar ORDO GROUPstāsta kluba attīstības direktors Jānis Siliņš. Līdz ar jauno komandu nosaukumu, ir atjaunota kluba vizuālā identitāte, atjaunots logo, uzlabota mājaslapa un līdz ar jauno basketbola sezonu gaidāmi vēl citi jaunumi.

Kā apgalvo Mārtiņš Bērziņš, nozīmīgs ieguvums klubam un Valmiera/ORDOkomandai ir galvenā trenera Ainara Zvirgzdiņa piesaiste. Ainars Zvirgzdiņš par komandas gatavošanos jaunajai sezonai stāsta: „Šobrīd vēl esam pārejas posmā, jo no iepriekšējās komandas ir palikuši tikai četri spēlētāji, tātad faktiski komanda ir jāveido no sākuma. Būs zināmas grūtības, bet es ticu, ka ar kopējiem spēkiem un spēlētāju profesionālu attieksmi mēs jau sezonas pirmajos mačos būsim cienīgi pretinieki ikvienam!”            

 „Latvijas Basketbola līgā gribam atgriezties cīņā par medaļām un ceļu negriezīsim nevienam, savukārt Baltijas Basketbola līgā minimālais mērķis, ja formāts paliek esošais, ir labāko astotnieks,par komandas mērķiem jaunajā sezonā informē Mārtiņš Bērziņš, BK Valmiera” ģenerālmenedžeris.

 

Atpakaļ pie jaunumiem