Visi jaunumi

Ordo Group svin sava zīmola piecu gadu jubileju

16 jūnijā 2015  ·  ORDO Agency
Tieši pirms pieciem gadiem zīmols Ordo apvienoja vairākas pazīstamā uzņēmēja Ivara Rudzīša kompānijas nekustamo īpašumu attīstīšanā, būvniecībā, pārdošanā un apsaimniekošanā. Ordo ir kļuvis par sinonīmu kvalitātei un nevainojamai reputācijai. Latīņu valodā šīs vārds nozīmē kārtību, un principiāla attieksme pret darba organizāciju un izpildes kvalitāti ir viena no būtiskākajām Ordo Group biznesa rakstura iezīmēm. Savos svētkos Ordo ne tikai novērtē pēdējos piecos gados sasniegto, bet arī gatavojas jaunu vērienīgu ieceru paziņošanai.

Uzņēmuma komanda un viesi jubileju nosvinēja golfa klubā Viesturi. Pasākuma vadītāju lomās darbojās režisors Leo Balkins un komiķis, dziedātājs un TV raidījumu vadītājs Aleksandrs Reva. Uzaicināto mākslinieku vidū bija dziedātājs Intars Busulis, dziedātājs un labs Ordo draugs Arkādijs Ukupniks, kā arī grupa “Festivāls” no Francijas. Svinību laikā Arkādijs Ukupniks pārsteidza viesus ar paša sacerētas Ordo himnas izpildījumu, pasniedzot to kā brīnišķīgu dāvanu uzņēmumam.

 

Ordo Group pēdējo piecu gadu pazīstamāko projektu vidū ir izsmalcinātā Elizabeth rezidence vienā no Rīgas izcilākajiem jūgendstila un eklektisma namiem, kā arī projekti Sun Terraces un Park Residences Jūrmalā. Šobrīd Ordo ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijas kūrortpilsētā. Tuvākajā nākotnē Ordo plāno paziņot par vairākām jauniem ambicioziem projektiem – sākot no infrastruktūras objektiem, beidzot ar daudzfunkcionālu kvartālu apbūvi Rīgas centrā.

 

“Ordo Group darba stils, pirmkārt, nozīmē īpašu vērību mūsu ideju realizācijas kvalitātei, tam, kādi materiāli un risinājumi tiek izmantoti mūsu projektos. Mēs uz to skatāmies kā uz reputācijas jautājumu,” uzsver Ordo Group valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis. Ordo projektos īpaša uzmanība tiek pievērsta materiālu un risinājumu energoefektivitātei, ekoloģiskumam un to funkcionalitātei  ikdienas dzīvē.

 

Ordo Group darbību raksturo ne tikai profesionāla, bet arī sociālā atbildība. Uzņēmums ikdienā ir iesaisīts vairākos labdarības projektos: Ordo ir basketbola komandas BK Valmiera atbalstītājs, kā arī finansē bērnu sporta laukumu izveidošanu Latvijas novados.


Atpakaļ pie jaunumiem