Visi jaunumi

Ordo Group piedalās ekskluzīvā elitāro nekustamo īpašumu izstādē Maskavā

05 maijā 2015  ·  ORDO Agency
Tikai 16 nekustamā īpašuma objekti tika atlasīti dalībai ekskluzīvā izstādē – “Dzīvojamo īpašumu Showroom 2015” (Showroom жилой недвижимости 2015), kas no 9. līdz 26. aprīlim norisinājās galerijās “Gadalaiki” (Времена года) – vienā no prestižākajiem Maskavas tirdzniecības centriem.
Ordo Group izstādē pārstāvēja divi projekti: Park residences Jūrmalā un Beach front SPA villas Kiprā.
 “Mūsu uzņēmumam tā ir ļoti vērtīga pieredze, jo tā bija nevis nekustamo īpašumu izstāde ierastajā formātā, bet gan showroom. Turklāt galeriju “Gadalaiki” apmeklētāji ir ļoti izmeklēta publika,” stāsta Ordo Group valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis. Galerijas “Gadalaiki” ir tirdzniecības centrs, kas zem viena jumta apvieno pasaules pazīstamāko luksusklases dzīvesstila zīmolu veikalus. Dienā “Gadalaikus” apmeklē ap 10 tūkstošiem cilvēku.
 Latviju šajā izstādē pārstāvēja projekts Park residences Jūrmalā. Tas ir viens no Ordo Group jaunākajiem projektiem – trīs ēku apartamentu komplekss starp parku un pludmali Dzintaru prospektā 28. Tas atrodas pavisam tuvu pilsētas centra izklaides vietām un tūrisma objektiem, taču vienlaikus garantē klusumu un mieru Jūrmalas augsto priežu aizsegā. “Tieši šo kvalitāšu kombināciju ļoti novērtē maskavieši, kas aizvien ar lielu interesi seko līdzi investīciju projektu un nekustamo īpašumu piedāvājumam Rīgā un Jūrmalā,” norāda Ivars Rudzītis.
 Ordo Group ir viens no pieredzējušākajiem Latvijas uzņēmumiem nekustamā īpašuma objektu attīstīšanas un pārvaldības nozarē, kā arī investīciju konsultāciju jomā veselības aprūpes, izglītības un enerģētikas projektos. Uzņēmums dibināts 2004. gadā, un to vada Ivars Rudzītis.
Atpakaļ pie jaunumiem