Visi jaunumi

Ordo Group piedalās nekustamā īpašuma izstādē MIPIM Kannās

11 martā 2015  ·  ORDO Agency
4 dienas, 14 tūkstoši kvadrātmetru, 93 valstu pārstāvji, 21 tūkstotis dalībnieku – šāda skaitļos izskatās pasaules ietekmīgākā nekustamā īpašuma nozares izstāde MIPIM, kas norisinās no 10. līdz 13. martam Kannās, Francijā.
Ordo Group šajā notikumā pārstāvēs savus nozīmīgākos projektus dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu jomā. Svarīgākais Ordo Group pārstāvju uzdevums MIPIM ir investīciju piesaiste. Ordo Group ir viens no pieredzējušākajiem, cienījamākajiem un pazīstamākajiem spēlētājiem Latvijas nekustamā īpašuma un investīciju jomā. Kompānijai ir ilggadēja pieredze nekustamo īpašumu attīstīšanā un pārvaldībā, kā arī investīciju konsultācijās veselības aprūpes, izglītības un alternatīvās enerģētikas jomā. Iegūtās zināšanas Latvijas un ārvalstu tirgos ļauj kompānijai atrast un realizēt labākās investīciju iespējas.

Īpaša uzmanība izstādē tiks veltīta aktuālajiem Ordo Group projektiem dzīvojamo un komercīpašumu jomā: SKONTO DEVELOPMENT Rīgas vēsturiskajā centrā – mūsdienīgajam dzīvojamo namu, A klases biroju, veikalu un restorānu kvartālam ar starptautisku izglītības centru; izsmalcinātajai rezidencei ELIZABETH vienā no Rīgas izcilākajiem jūgendstila un eklektisma namiem, kā arī trim projektiem Jūrmalā: SUN TERRACES, PARK RESIDENCES un BULDURU 146 – tiem, kas augstu vērtē kūrortpilsētas sniegtās priekšrocības, tīru vidi, privātumu, drošību un funkcionalitāti dzīvesvietas izvēlē.

MIPIM izstāde tiek organizēta jau 26 gadu garumā, un tajā tradicionāli tiekas pasaules vadošie spēlētāji nekustamā īpašuma jomā. Šeit tiek veidotas partnerattiecības visos nekustamā īpašuma vērtības radīšanas cikla etapos: no pilsētplānošanas un finansējuma piesaistes līdz nomai un īpašumu pārvaldīšanai. Ordo Group MIPIM piedalās jau otrreiz – pirmais uzņēmuma brauciens uz izstādi norisinājās 2013. gadā.
Atpakaļ pie jaunumiem