Plašā pieredze efektīvu risinājumu izstrādē atklāj perspektīvas sarežģītu projektu veiksmīgai realizācijai.

Darbības virzieni

ORDO GROUP aptver visu pakalpojumu spektru, kas ir saistīts ar investīciju projektiem dažādos tirgus segmentos, kā arī nekustamo īpašumu iegādi, to apsaimniekošanu un pārvaldību.

Mākleru pakalpojumi un investīcijas nekustamajos īpašumos

Mākleru pakalpojumi dzīvojamo nekustamo īpašumu segmentā. Piedāvājam īpašumus Rīgas un Jūrmalas pieprasītākajos dzīvojamajos un biznesa rajonos. Kompānija ir eksperts premimum nekustamo īpašumu segmentā, un spēj rast vispiemērotākos risinājumus pateicoties savai ilggadējā pieredzei. Aģentūras datu bāzē ir vairāk kā 4500 objekti. Meklēšana, juridiskā un tehniskā nekustamā īpašuma stāvokļa pārbaude, atbalsts darījuma noformēšanā un turpmākā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana. Uzņēmuma biroji atrodas Rīgā un Maskavā.

ORDO Agency

nekustamo īpašumu aģentūra

Investīcijas un konsultācijas

ORDO Capital sniedz investīciju konsultēšanas pakalpojumus un realizē darījumus komerciālo nekustamo īpašumu un investīciju projektu segmentā. ORDO Capital daudzgadējā pieredze darbā ar nekustamo īpašumu, ļauj sasniegt maksimālo projekta ekonomisko efektivitāti. ORDO Capital speciālisti palīdzēs atrast un piedāvās klienta kritērijiem visatbilstošākos investīciju piedāvājumus gan Latvijā, gan citviet Eiropas Savienībā un NVS valstīs.

ORDO Capital

investīciju konsultācijas

Nekustamo īpašumu attīstīšana

ORDO Development nodarbojas ar NĪ projektu attīstīšanu, balstoties uz speciālistu ilggadējās pieredzes un tehnoloģiskajām inovācijām. ORDO Development īsteno pilnu nekustamo īpašumu attīstīšanas ciklu, sākot ar tehnisko un juridisko projekta auditu un optimālā biznesa plāna izstrādi ar vairākiem koncepciju variantiem, beidzot ar visaptverošu pārvaldību un uzraudzību celtniecības stadijā līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā. Iesaistot labākos savas nozares speciālistus, vadošos arhitektu birojus un interjera dizaina kompānijas. Šobrīd ORDO Development prioritāte ir dzīvojamo un komercīpašumu attīstīšana vispieprasītākajos Rīgas un Jūrmalas kvartālos.

ORDO Development

īpašumu attīstīšana

Drošība

Izstrādājot individuālus drošības risinājumus, ORDO Security nodrošinām tehnisko un fizisko apsardzi, kā arī drošības sistēmu montāžas un projektēšanas darbus.

ORDO Security

drošības pakalpojumus

ORDO Concierge

Pirmā kompānija Latvijā, kas sniedz augstas kvalitātes konsjerža pakalpojumus ar individuālo pieeju un pilno konfidencialitāti. Mūsu klientu laiks ir mūsu svarīgākā vērtība.

ORDO Concierge

konsjerža pakalpojumi

Pasākumu organizēšana un PR

ORDO Media – pilna cikla marketinga aģentūra NĪ nozarē. ORDO Media darba sistēma tiek balstīta uz zināšanu sinerģiju marketinga jomā un pieredzi nekustama īpašuma tirgus izpētē, nodrošinot augstu kvalitāti un pilnu marketinga atbalstu klienta biznesam.

ORDO Media

mārketinga aģentūra

Juridiskās konsultācijas

Uzņēmums sniedz plaša spektra juridiskās konsultācijas un specializējas nekustamo īpašumu darījumu jautājumos. ORDO Legal komandā darbojas profesionāli juristi ar pieredzi un tiesu praksi nekustamā īpašuma būvniecības procesu vadībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā un nekustamā īpašuma darījumu noformēšanā no īpašuma iegādes sākuma, līdz pat reģistrēšanai Zemesgrāmatā.

ORDO Legal

juridiskās konsultācijas